0919-2329787

تماس بگیرید

دیوان عالی کشور در واقع بالاترین سطح نظارت بر اجرای درست قانون در کشور میباشد. دیوان عالی کشور این حق را دارد که رای صادر شده توسط انواع دادگاه‌ها را مجدد مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد در صورت صلاحدید اقدام به تغییر آن کند. هر شخصی که دارای پرونده حقوقی باشد و نسبت به نتیجه نهایی آن قصد داشته باشد تا بازنگری صورت گیرد می‌تواند درخواست خود را در دیوان عالی کشور توسط یک وکیل کیفری  پیگیری کند. با توجه به حساسیت که در فرآیند کاری این دیوان وجود دارد عملاً به عنوان تیر آخر شما به حساب می‌آید، بهینه است تا در جریان این کار از یک وکیل متخصص دیوان عالی کشور برای پیگیری پرونده خود استفاده کنید. در ادامه این نوشته از سایت گروه وکلای دادورزان صلح و سازش قصد داریم تا به طور مفصل در مورد عنوان وکیل دیوان عالی کشور و عناوین مرتبط با آن به صورت کامل به بررسی اطلاعات مختلفی بپردازیم.

شماره تماس و آدرس وکیل آقای موسی الرضا میر

وکیل در دیوان عالی کشور

قبول وکالت توسط وکیل متخصص و باتجربه

پیگیری وکیل تا مرحله پایانی

وکیل پایه یک دادگستری آقای میر

معرفی بهترین وکیل در دیوان عالی کشور

وکیل آقای موسی الرضا میر با دریافت پروانه پایه یک دادگستری ، با تجارب ارزشمند و موثر، صداقت و استمرار در پاسخگویی به سوالات، پرونده‌ها را پیگیری می‌نماید. ایشان از ابتدا در تلاش بوده تا با هدف بهبود کیفیت امر وکالت و همراهی با موکل، مسیر دشوار پرونده‌ها را تا حد ممکن و توانایی موجود، هموار نماید که همین رفتار منحصر بفرد و جدیت در پیگیری پرونده‌ها، باعث گردیده که تا به امروز رضایت موکلین را همراه خود داشته باشند ‌و به عنوان یکی از بهترین وکلای متخصص در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور وکالت انجام می‌دهند.


تخصص و‌ مهارت:

 وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان

 وکالت در دعاوی اصل ۴۹
وکالت در جرایم امنیتی


برخی از پرونده های مهم وکیل موسی الرضا میر

  • وکالت در پرونده های کلان‌ اقتصادی ( از قبیل پرونده میلاد حاتمی )

  • وکالت در بیش از صد پرونده جرایم مواد مخدر – ۷۰۱ کیلو شیشه -۵۴۹ کیلو شیشه -حمل گسترده کوکایین‌ در کشور و غیره‌ ..

  • وکالت در پرونده کلاهبرداری بزرگ فروش خودروهای لیزینگی

  • وکالت در پرونده های قاچاق کالا و ارز

  • وکالت در پرونده های کلان کلاهبرداری های رایانه ای و سایبری

جهت اعطای وکالت و دریافت مشاوره از آقای موسی الرضا میر، با شماره های زیر تماس بگیرید:
تلفن همراه: 09123829850 تلفن تماس: 02188793415 آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، قبل از میدان ونک‌، جنب پل همت، کوچه سید الشهدا پلاک ۴، واحد یک

تخصص و مهارت های بهترین وکیل در دیوان عالی کشور

مسلط به رویه محاکم
وکالت تخصصی در دعاوی کیفری
وکالت تخصصی در طرح و دفاع از دعاوی فرجام خواهی، اعاده دادرسی کیفری، اعمال ماده ۴۷۷ و …
وکالت در دادسرا و دادگاه انقلاب
وکالت در دعاوی در صلاحیت دیوان عالی کشور
وکالت تخصصی در جرایم مواد مخدر و مواد روانگردان
وکالت در دعاوی اصل ۴۹
وکالت در جرایم امنیتی

وکیل با تجربه دیوان دارای چه ویژگی‌هایی است؟

یک وکیل دیوان عالی کشور از سریع ترین و باهوش ترین وکلای دادگستری است. اگر بخواهیم از ویژگی های وکیل دیوان عالی کشور در چند خط بنویسیم می توان به مهمترین آنها یعنی تعهد کاری و مسئولیت پذیری و پیگیری درست تمامی کارها اشاره کرد. پیگیر و مصر بودن از مهمترین ویژگی های وکیل دیوان عالی کشور است که همین امر موجب آن است تا وی به دنبال درستی و ایجاد اطمینان نسبت به رای بدوی دادگاه رفته و بعد از بررسی و تحلیل پرونده مبتنی بر علم خود با استفاده از مستندات و ادله موجود بر آن پی به تناقض در رای صادر شده توسط دادگاه‌های قضایی و نتیجه احتمالی پرونده ببرد از این رو ابتدا با دادخواست تجدید نظر خواهی پرونده را به دیوان عالی کشور برساند و سپس با قدرت کلام و فن بیان خود تمامی حقایق پنهان پرونده را برای مقام قضاوت آشکار کند تا از تضییع حق موکل خود جلوگیری کرده باشد.

وکالت در دعاوی قابل فرجام در دیوان عالی کشور

بهترین وکیل دیوان عالی کشور در قبال موکل خود چه وظایفی دارد؟

از بالاترین وظایف وکیل دیوان عالی کشور می توان به دفاع کردن بر حق از پرونده و اطمینان حاصل کردن از انطباق رای دادگاه با تمامی ادله و شواهد موجود در پرونده جهت جلوگیری از تضییع حق موکل خود است. از دیگر وظایف وکیل دیوان عالی کشور مشاوره حقوقی به موکل هایش است. در این مسیر آنها بهترین افرادی هستند که با مشاوره های قانونی و مبتنی بر علم و دانشی که از مسائل حقوقی و قضایی دارند می توانند نقش بسیار مهمی را در جهت پیشبرد سریع پرونده ایفا کنند. از آن جایی که یکی از وظایف دیوان عالی کشور رسیدگی و نظارت بر اجرای صحیح قوانین در دادگاه های قضایی کشور و تعیین افراد صالح بر قضاوت است، پس وظیفه وکیل دیوان عالی کشور نیز بررسی چندین باره حکم بدوی دادگاه های قضایی کشور مبتنی بر تمامی مستندات و ادله موجود در پرونده و منطبق بر قوانین اسلامی است.

وکیل دیوان عالی کشور در تهران

هر فردی در خصوص هر پرونده حقوقی و کیفری تنها یک بار حق شکایت به دیوان عالی کشور را دارد از این رو باید با طرح و تنظیم شکواییه ای قوی شامل تمامی اصول قانونی و شرح واقعه از فرصت دفاعیه خود به خوبی استفاده کنید. یک وکیل دیوان عالی کشور در تهران به خوبی با توجه به تجربه و سابقه مناسبی که در خصوص پرونده های دیوان عالی کشور دارد می تواند با استفاده از ادله و مستندات روی پرونده به تحلیل و بررسی آن بپردازد و در روند جریان پرونده به قاضی در جهت روشن شدن حقایق پنهان آن کمک کند. وکیل دیوان عالی کشور در تهران وکیل پایه یک دادگستری است که به خوبی توانایی و علم کافی برای تنظیم شکواییه، دادخواست و لایحه های قانونی را دارد و بهترین مشاور حقوقی موکلان خود در طول جریان پرونده است.

وکالت در محاکم کشور

وکیل پایه یک دادگستری دیوان عالی کشور

وکیل پایه یک دادگستری دیوان عالی کشور مشاور حقوقی است که بعد از اخذ شماره پروانه وکالت به دفاع می‌پردازد و در طی مطالعات تخصصی خود حوزه فعالیتی مشخصی را بر می‌گزیند. چنین شخصی با علم و دانش به تمامی قوانین و مقررات دادگاه های قضایی کشور و دیوان عالی کشور آگاه به تمامی مراحل فعالیت دیوان عالی بر روی پرونده متقاضی تجدید نظر خواهی در هر مرحله تمامی مدارک و مستندات لازم برای ثبت درخواست و رسیدگی به آن را به دادگاه ارائه می‌کند ضمن اینکه با قدرت کلام و تعهد کاری‌ای که دارد به دفاع از پرونده‌های تحت بررسی خود می‌پردا

 

پیمایش به بالا